(067) 560 51 50
(056) 732 4 111
Заказать звонок
Корзина пуста
Вы еще ничего не добавили
Поиск запчастей:
Запчасти для сельхозтехники
GPS
Смотрите также другие каталоги запчастей

Оплата і доставка

 

Доставка 

В інтернет-магазині Астерра Ви маєте змогу отримати обрані товари наступними способами:

  1. Самовивіз зі складу. Товар буде доставлений на зручний для Вас склад запчастин.  Перелік адрес тут. Отримання товару цілком безкоштовно.

  2. Адресна доставка перевізником.  Товар доставлять на вказану Вами адресу. Вибір перевізника відбувається під час оформлення замовлення. Оплата доставки здійснюється згідно тарифів обраного Вами перевізника. Ми відправляємо за допомогою «Нової пошти» та «САТ».

  3. Доставка у відділення перевізника.  Товар доставлять у відділення перевізника, яке буде зручним для  Вас. Вибір відділення відбувається під час оформлення замовлення. Оплата доставки здійснюється згідно тарифів обраного Вами перевізника. Ми відправляємо за допомогою «Нової пошти» та «САТ».

 

Оплата замовлення

Сплатити замовлення Ви можете безготівковим розрахунком, по рахунку, який ми відправимо Вам після оформлення замовлення.

Ви можете отримати рахунок по e-mail або факсу.

Отримавши підтвердження оплати, ми повідомимо Вас про строк отримання замовлення.

Якщо Ви бажаєте отримувати замовлення за допомогою перевізників «Нова пошта» або «САТ», то замовлення буде передане в той же день перевізнику (за умови заказу до 14.00).

У більшості випадків, клієнт отримує замовлення протягом 48 годин з моменту отримання оплати за нього. З об'єктивних обставин, процес доставки заказу може збільшитися до 72 годин. Більш детальну інформацію Вам надасть менеджер під час оформлення замовлення.

У разі відсутності товару на складах, товар буде доставлний із заводу-виробника протягом 3-5 тижнів.  Більш детально про термін поставки Вас сповістить менеджер, під час оформлення замовлення.

Також Ви можете оплатити замовлення готівковим розрахунком у офісі компанії або наложеним платежем при отриманні товару у відділенні "Нової Пошти".

При отриманні замовлення Ви також отримаєте наступний комплект документів:

  • рахунок на оплату з мокрою печаткою;
  • видаткову накладну.